Primigi - kolekcja odzieży i obuwia dla wymagających24-10-2017

Jak chronić dziecko przed chłodem, jednocześnie zapewniając mu wygodę ruchów? W jaki sposób zadbać o prawidłowe ułożenie jego stóp w butach? Odpowiedzi odnajdziecie w każdej kolekcji  butów Primigi!

Pełna wygoda

Każda para butów wykonywana jest z wysokogatunkowej skóry naturalnej, która dopasowuje się do unikalnego kształtu stopy. W ten sposób zapewnia dziecku nieograniczoną swobodę ruchów podczas harców na świeżym powietrzu. Twój maluch może biegać, skakać, grać w piłkę - bawić się na całego! Nie odczuje przy tym najmniejszego dyskomfortu.

100% higieny

Skórzane są również wkładki. Zapobiegają poceniu się stóp, przez co stabilizują je wewnątrz obuwia. To z jednej strony zwiększa higienę użytkowania butów - zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, który często pozostaje wewnątrz obuwia niskiej jakości na długo po ściągnięciu. Z drugiej zaś w dużej mierze odpowiada za bezpieczeństwo dziecka – nie musisz obawiać się, że w trakcie zabawy stanie mu się krzywda na skutek nagłego „poślizgnięcia” się stopy na przepoconej wkładce.

Bezwzględne bezpieczeństwo

W produkcji odzieży i obuwia Primigi wykorzystywana jest innowacyjna tkanina Gore-Tex ceniona za długotrwałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.eurobuty.com.plWróć do strony głównej

okazje w sklepie online

KUP buty primigi ONLINE

Galeria Rzeszów (poziom +1)
al. Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów
Godziny otwarcia:
Pon. - Sob. (9:00 - 21:00)
Nd. (10:00 - 20:00)