Produkty Primigi teraz dostępne on line i stacjonarnie.

Sprawdź w naszym sklepie www.eurobuty.com.pl jak również odwiedź nasze sklepy stacjonarne Euro Moda Obuwie. Znajdziesz nas w Rzeszowie

Kreujemy Ekologię

Działaj dobrze dzisiaj, aby żyć lepiej jutro

Kreujemy rabaty na buty Primigi

Kody i rabaty w sklepie z produktami Primigi

Kreujemy technologię

Jakość, maksymalny komfort i niezawodność.

Kreujemy pewność siebie

Krok po kroku... zmierz wkładkę obuwia

Kreujemy pewność siebie

Każde dziecko jest wyjątkowe

Od 40 lat Primigi z miłością i troską produkuje innowacyjne i wysokiej jakości produkty, które zostały opracowane wyłącznie z myślą o dobrym samopoczuciu dziecka i zaspokojeniu różnych potrzeb w każdym wieku. W tej Niezwykłej Przygodzie pozwól Primigi iść razem z Tobą! Doświadczenie butów Primigi opiera się na dokładnych badaniach i dbałości o każdy szczegół. Elastyczność, lekkość, oddychalność, trwałość, miękkość. Takie są zasady Primigi System, unikalnego i ekskluzywnego systemu projektowego, który zapewnia naszym butom pełen komfort i niezawodność najwyższych standardów technologicznych. Prawidłowy i zdrowy wzrost stopy: odkryj niezwykłe właściwości Primigi System, pomocnej dłoni w wyborze odpowiedniego buta dla Twojego dziecka!

Jak wybrać najbardziej odpowiedni rozmiar

Tabela przeliczeniowa rozmiarów butów PRIMIGI pomoże Ci znaleźć odpowiedni rozmiar dla Twojego dziecka. Sprawdź 5 kroków, aby znaleźć odpowiedni rozmiar:

1- Weź prześcieradło
2- Połóż stopę na kartce papieru
3- Ołówkiem naszkicuj kontur stopy
4- Zmierz długość konturu
5- Sprawdź rozmiar w tabeli konwersji rozmiarów Primigi

Odwiedź nasz sklep

Wpisz kod: PRIMIGI

Przygotowaliśmy dla Ciebie kod rabatowy, wpisz w sklepie eurobuty.com.pl w okienku rabatowym : kod: Primigi i ciesz się rabatem za każdym razem. Pamiętaj kod działa od pierwszej ceny katalogowej.

2010000445198_0022010000445204_002

Zapisz się do naszego

newslettera

©2022. Elements Kit. All Rights Reserved.